Přeskočit na hlavní obsah

Videa

Vyjádření pana starosty k účasti pana Veličky v architektonické soutěži.


 
Vyjádření pana starosty a pana místostarosty k architektonické soutěži. 

Komentáře

 1. Za práci při samotné organizaci architektonické soutěže jsem vyúčtoval 200 hodin po 350 korunách za hodinu, které vedení i vy zastupitelé akceptovali na základě řádně podepsané smlouvy. V celkové částce 71 000 jsou zahrnuty i platby dalším dvěma osobám, které jsem platil za přípravu podkladů v řádu desetitisíců. V částce není zahrnuta předpříprava - například jednání s porotci, hodiny strávené na přípravě seminářů pro zastupitele atd. V rámci seminářů zastupitelstva jste byli od počátku, tedy dva roky zpět, informováni o celé struktuře a průběhu architektonické soutěže a to včetně celého rozpočtu architektonické soutěže. Nyní se snažíte dále a dále tvrdit, že na poslední chvíli zachraňujete Velké Meziříčí potažmo náměstí. Rovněž jste byli informování, že funkce přezkušovatele a sekretáře sdružená do jedné osoby ušetří zhruba třetinu nákladů, tak aby nemusela být placena další odborná osoba.
  Vaše manipulativní zacházení s informacemi je jen pokračováním vašich dezinformačních aktivit a úporné snahy znevěrohodnit institut soutěže, vítěze, porotu či následné občanské aktivity. Zároveň je absurdní, že vystupujete v zastupitelské demokracii jako část zastupitelstva pod pseudoinformační občanskou aktivitou, která napadá a zesměšňuje občany, které by měla zastupovat.
  S přáním smysluplného nakládání s pozitivní energií Petr Velička

  OdpovědětSmazat
 2. Pane Velicko, vy sám manipulujete a osocujete. A snažíte se odvést pozornost od vaší osoby. Necid na videu tvrdil, že nechcete ani korunu a přitom jste dostal zaplaceno. To je to podstatné. Vše ostatní je pouze vaše " omáčka" kolem.

  OdpovědětSmazat
 3. Pane Veličko, prosím o důkaz k vašemu tvrzení: Zároveň je absurdní, že vystupujete v zastupitelské demokracii jako část zastupitelstva pod pseudoinformační občanskou aktivitou, která napadá a zesměšňuje občany, které by měla zastupovat.
  Chci se v tom konečně vyznat! a ne být jako občan popotahován ze strany na stranu a používán jako hadr na špínu z radnice. Tohle všechno jste si, podle mě, měli vyřídit společně. Za dveřmi radnice, proč vyjadřují zastupitelé nesouhlas, proč proč a co potom.
  Když už se to dotáhlo až sem, chci důkaz na vaše ostrá tvrzení. Hlas lidu, svůj hlas nedám za fabulaci, osobní spory, mocenské spory, nebo já nevím, proč je na pískovišti řev.
  Děkuji za Vaši odpověď.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, ten ti neodpoví. Napadat to jde každýmu.... Ale dokazovat. Co pane fabulante Veličko?

   Smazat

Okomentovat